• Konferencja Profesjonalny Inwestor 2012 - ostatnie miejsca!PI

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych co roku w listopadzie organizuje konferencję Profesjonalny Inwestor. To drugie co do wielkości, po konferencji WallStreet, spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce.

 

Konferencja Profesjonalny Inwestor to druga co do wielkości w Polsce (po konferencji Wallstreet), konferencja skupiająca najbardziej aktywnych inwestorów giełdowych oraz przedstawicieli rynku kapitałowego (biura maklerskie, spółki giełdowe, GPW, KDPW, media ekonomiczne). Tym co wyróżnia konferencję Profesjonalny Inwestor względem innych projektów edukacyjnych, jest przede wszystkim jej unikatowy, warsztatowy charakter oparty o szkolenia, prowadzone przez najlepszych praktyków od lat związanych z rynkiem kapitałowym oraz możliwość bezpośredniego spotkania aktywnych inwestorów z najlepszymi analitykami giełdowymi w Polsce


Podobnie jak w latach ubiegłych, również tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle interesująco. Udział w konferencji potwierdzili już członkowie zarządów spółek notowanych na GPW i NewConnect, przedstawiciele mediów, oraz instytucji finansowych: (m.in.: GPW, KDPW). Łącznie w konferencji planowany jest udział ok. 400 osób.

 

Od kilku lat nieodłączną częścią Profesjonalnego Inwestora są Targi Akcjonariat, czyli spotkanie inwestorów indywidualnych z emitentami rynku notowanymi na  GPW  i NewConnect, jak również ze spółkami planującymi debiut na tych rynkach. Formuła targów daje inwestorom możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami spółek, wymiany doświadczeń oraz poznania planów rozwoju firm na dalszą część roku. Spotkania i rozmowy odbywać się będą w przygotowanych przez organizatora punktach informacyjnych rozlokowanych w głównej sali wykładowej hotelu Warszawianka. W dotychczasowych edycjach Targów Akcjonariat wzięło już udział ponad 120 spółek.

 

Gość specjalny tegorocznej konferencji - Vladimir Ribakov:

Vladimir Ribakow

Vladimir Ribakov - Zawodowy trader z 11-letnim stażem, pracował dla funduszy hedgingowych oraz instytucji brokerskich i finansowych.  W ciągu ostatnich kilku lat Vladimir przerwał karierę instytucjonalną i stał się w pełni niezależnym, samowystarczalnym traderem.

 

Dzisiaj Vladimir jest  twórcą bardzo popularnego bloga inwestorskiego (www.vladimirRibakov.com) i prowadzi swój klub "Forex Signals&Mentoring Club", w którym zawiera codziennie transakcje oraz prezentuje działający on-line "Live Trading Room".

 

Dodatkowo, Vladimir opublikował kilka znanych strategii inwestycyjnych oraz stworzył własne, autorskie software'owe wtyczki (plug-ins) do popularnej platformy transakcyjnej MetaTrader.

 

Temat wykładu Vladimira Ribakova na konferencji Profesjonalny Inwestor 2012:

 

Practical Divergence Trading + Live Trading Room

 

W tym roku w programie konferencji m.in.:

 • Tomasz Wiśniewski, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. - Nowe indeksy giełdowe - dodatkowe źródło informacji bieżącej koniunktury giełdowej
 • Paweł Śliwa, Stowarzyszenie Analityków Technicznych Rynków Finansowych - Małe interwały – duże interwały czyli spekulanci kontra inwestorzy
 • dr Łukasz Gębski, Szkoła Główna Handlowa - Nieruchomości alternatywą dla inwestycji giełdowych
 • Piotr Grela, Tradercom Investments - Poziomy DiNapolego od podstaw
 • Mieczysław Siudek - Czy rynki są manipulowane? Wprowadzenie do analizy wolumenu na bazie VSA (Volume Spread Analysis). Grają pieniądze , nie setupy - wolumen wyznacznik obecności Smart Money.
 • Panel dyskusyjny: Perspektywy rozwoju koniunktury giełdowej w 2013 r.

  Moderator dyskusji: Jacek Maliszewski

  Udział wezmą:

  dr Przemysław Kwiecień, Dom Maklerski X-Trade Brokers S.A.

  Wojciech Białek, CDM Pekao S.A.

  Łukasz Bugaj, Dom Maklerski BOŚ S.A.

 

I wiele innych!

A tak było w zeszłym roku:

 

PI2011       PI2011
     
PI2011   PI2011
     
PI2011   PI2011

 

Spotykamy się już za tydzień! Konferencja Profesjonalny Inwestor odbędzie się 23-25 listopada 2012 r. w  hotelu Warszawianka, w Jachrance k. Warszawy

 

Zostało już tylko 7 miejsc! Nie czekaj dłużej!

 Spotkaj się z Nami na Konferencji

 Profesjonalny Inwestor 2012

 

 Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy: www.sii.org.pl