• Baumal GroupBaumal

 

Autoryzowany Doradca

 

Kancelaria CSW Więckowska i Partnerzy Radcy Prawni

 

Nazwa spółki

 

Baumal Group S.A.

Dziedzina (sektor gospodarki)

 

Produkcja materiałów z tworzyw sztucznych dla budownictwa (produkcja stolarki okiennej PCV i ALU)

Rodzaj oferty (prywatna/publiczna)

 

Oferta prywatna

Wartość emisji

 

1.200.000,00 zł

Przewidywany termin złożenia (publicznego) dokumentu informacyjnego

 

22.06.2012

Przewidywany termin debiutu spółki na NewConnect

 

05.07.2012

Liczba emitowanych akcji

 

1.200.000

WWW

 

www.baumal.pl

 

 

 

 

źródło: GPW Media

 

 

 

Przedsiębiorstwo BAUMAL GROUP S.A. posiada ponad 13 letnią historię. Na początku funkcjonowało w formie spółki cywilnej, następnie jako spółka jawna, aż stopniowo zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, w między czasie zmieniając firmę i siedzibę. Aktualnie funkcjonuje jako spółka akcyjna.

 

Przedsiębiorstwo BAUMAL GROUP S.A. jest obecnie jednym z wiodących producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Produkty Spółki posiadają gwarancje oraz wymagane certyfikaty i aprobaty techniczne. W swoich produktach Spółka stosuje wyłącznie szkło renomowanych producentów polskich i zagranicznych w szerokim asortymencie: thermofloat, antywłamaniowe, dźwiękochłonne, ornamentowe, refleksyjne oraz ze szprosami według indywidualnych życzeń klientów. Wysoka jakość wykonania i nowoczesna estetyka okien BAUMAL GROUP S.A. zdobyły uznanie na rynkach zagranicznych i pozwoliły osiągnąć spółce znaczącą pozycje wśród eksporterów w takich krajach jak: Włochy, Belgia, Francja, Szwajcaria, Holandia i Niemcy.

 

Poza produkcją stolarki okiennej Spółka prowadzi również działalność usługową związaną z pracami remontowo-budowlanymi, szczególnie w zakresie elektroinstalacji. Wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantuje wysoki poziom oferowanych usług, co sprawia, że Spółka wciąż się rozwija i poprawia swoją pozycję na rynku.