• Konferencja WallStreet 18Konferencja WallStreet 18

 

To już osiemnasta edycja tej największej konferencji inwestorskiej w Polsce, która w tym roku odbędzie się w dniach 6-8 czerwca w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Uczestnicy, oprócz zdobywania wiedzy, będą również świętowali piętnaste urodziny SII.

 

WallStreet

 

 

 6 - 8 czerwca 2014 r., hotel Gołębiewski, Karpacz

 

Konferencja WallStreet to: 

  • Blisko 1000 uczestników, najbardziej aktywni inwestorzy giełdowi
  • Ponad 100 spółek giełdowych
  • Ponad 20 wykładów
  • 3 panele dyskusyjne o bieżącej sytuacji giełdowej
  • Znani analitycy na wyciągnięcie ręki

 

Tak było w zeszłym roku:

 

 

 

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych tradycyjnie już przygotowuje dla uczestników wydarzenia nie lada gratkę. To, co od ponad 18 lat stanowi o sile konferencji WallStreet, w tym roku nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających uczestników. Każdy, kto zdecyduje się pojawić z początkiem czerwca w Karkonoszach, przez 3 dni będzie mógł stworzyć swój własny program i czerpać z wiedzy i umiejętności najskuteczniejszych praktyków. Ponad 20 wykładów, kilka dyskusji panelowych, możliwość spotkania z przedstawicielami ponad 60 spółek giełdowych, pozwala wybrać z bardzo bogatego programu najbardziej interesujące zagadnienia. Tradycją jest, że o wyborze prelegentów decydują sami inwestorzy. 

 

A to tylko część znanych nazwisk w części merytorycznej konferencji WallStreet! Prezes SII - Jarosław Dominiak wskazuje, że to nie jedyne nazwiska, dla których warto zarezerwować trzy dni w Karpaczu. Od kilku lat udaje się nam zaprosić do udziału w WallStreet ikony polskiej giełdy i gospodarki oraz prezesów kierujących największymi spółkami giełdowymi. Przy okazji jubileuszu nie mogliśmy zawieść uczestników, którzy w tym roku spotkają się z dr Janem Kulczykiem, z którym porozmawiamy o przyszłości rynku kapitałowego w Polsce czy Adamem Góralem, Prezesem Zarządu Asseco Poland – jednej z największych spółek w Europie w branży IT. A to nie koniec niespodzianek związanych z tegorocznym WallStreet.

 

W przeddzień konferencji po raz pierwszy, w czwartek 5 czerwca, odbędzie się dodatkowy trening "Psychologia sukcesu w biznesie i sporcie" prowadzony przez Pawła Jana Mroza.

 

Ponadto WallStreet to setki, jeśli nie tysiące porywających rozmów tysiąca miłośników rynku kapitałowego. Jak co roku pamiętamy, aby owy „networking” mógł się materializować w jak najprzyjemniejszym otoczeniu i przy dawce dobrej rozrywki. Obchody piętnastolecia istnienia Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych zobowiązują. Z okazji urodzin w piątkowy wieczór, na uroczystej gali uczestnicy będą mogli bawić się na koncercie legendy polskiego rocka – zespołu IRA. Natomiast w sobotę, po całym dniu wykładów, uczestników konferencji rozśmieszać będzie jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Limo. 

 

Wszystkie aktualne informacje o wydarzeniu znajdują się na www.sii.org.pl/ws18 

 

Gość specjalny tegorocznej konferencji WallStreet 18:

 

dr Jan Kulczyk    

Jan Kulczyk - Przewodniczący Rady Nadzorczej Kulczyk Investments. Jedyny polski przedsiębiorca działąjący globalnie w sektorze energetyki, ropy naftowej i gazu, surowców mineralnych, infrastruktury i nieruchomości. Odegrał ważną rolę w transformacji polskiej gospodarki. Jan Kulczyk, brał udział w największych transakcjach oraz przekształceniach własnościowych w Polsce, inicjował i realizował duże projekty z zakresu partnerstwa pubiczno-prywatnego.

Współzałożyciel i wieloletni prezes Polskiej Rady Biznesu, przewodniczył Polsko–Niemieckiej Izbie Przemysłowo–Handlowej, dziś jej honorowy prezes. Był prezesem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Od czerwca 2006 r. w Radzie Dyrektorów Green Cross International, a od 6 października 2007 r. pełni funkcję przewodniczącego Rady.

W 2010 r. powołał do życia CEED Institute, think tank promujący osiągnięcia nowych państw członkowskich Unii Europejskiej. W 2014 r. zainicjował Radę Polskich Inwestorów w Afryce. Jest członkiem elitarnej międzynarodowej rady doradców think tanku Atlantic Council. Laureat prestiżowej nagrody Kisiela (1992 r.), Orderu Odrodzenia Polski, Złotego Medalu Ojców Paulinów za szczególne zasługi dla Jasnej Góry.

 

Na konferencję zaprosiliśmy również wybitnych specjalistów:

Birger Schäfermeier, Wim Lievens, Wojciech Białek, Rafał Glinicki, Piotr Rybicki, Marek Zuber, Paweł Szczepanik, Prof. Robert Gwiazdowski, Prof. Tomasz Zaleśkiewicz, dr Jacek Welc. 

 

 Szczegółowy program wydarzenia

 

Na konferencji WallStreet będziemy świętować 15-lecie działalności. W tej okazji, w piątkowy wieczór że w piątkowy wieczór będziemy się bawić wraz z legendą polskiej sceny rockowej – zespołem 

 

IRA

 

Natomiast w sobotni wieczór rozśmieszy nas do łez kabaret LIMO!

 

 

 Szczegóły oraz zapisy na konferencję