• Informacja o zmianie nazwy spółkiINVESTcon GROUP S.A., polska grupa kapitałowa funkcjonująca w obszarze inwestycji kapitałowych oraz doradztwa, wiodący Autoryzowany Doradca NewConnect i Catalyst, od 24 lutego 2014 roku, będzie posługiwała się nazwą INC. Nowe logo składa się z 3 liter – INC - jest krótsze, prostsze do zrozumienia i łatwiejsze w zapisie. Wdrożona została również odświeżona wizualizacja firmy - nowa strona internetowa – incsa.pl oraz informacyjny portal finansowy - incnews.pl

 

Nazwa INC nie jest nazwą nową. Takie oznaczenie funkcjonuje od 2006 roku, kiedy to spółka zadebiutowała na rynku regulowanym GPW, jeszcze pod nazwą Inwest Consulting. Giełda nadała spółce ticker <INC> i pod takim oznaczeniem spółka rozpoznawana jest przez instytucje finansowe, inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych oraz na najważniejszych portalach finansowych.

 

Celem wprowadzenia nowej nazwy marki i logo jest uzyskanie spójności oraz łatwości jej użytkowania. Ponadto ważnym dla nas aspektem jest ujednolicenie komunikacji z rynkiem. - Zdecydowaliśmy się na nadanie spółce krótszej, łatwiejszej zarówno w zrozumieniu, jak i zapisie nazwy – mówi Paweł Śliwiński – Prezes Zarządu INC. Nie będzie już omyłek pisarskich, a ponadto obecna nazwa może być łatwo wymawiana zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zabieg ten ułatwi komunikację również na rynkach zagranicznych, na których rozpoczęliśmy pod koniec ubiegłego roku intensywne działania - dodaje.

 

Nowe logo zostało zaprojektowane w kolorystyce, którą spółka stosowała dotychczas. Przy logotypie INC pojawiać się będzie zapis „Investments & Consulting” co ma dodatkowo precyzować obszar działania spółki. Stosowanie logotypu INC oraz INC Investments & Consulting będzie zamienne i tożsame.

 

Nowe oblicze - zmiana nazwy spółki oraz modernizacja wyglądu logotypu idą w parze z najnowszymi trendami, natomiast nasze wartości pozostają niezmienne. Priorytetem dla Zarządu INC oraz całego zespołu jest świadczenie usług o najwyższej jakości.  

 

Opracowanie:

INC SA