• Capital Market Summit i Dzień Otwarty GPWCapital Market Summit

 

Zapraszamy do udziału w Capital Market Summit Doing Business, którego ideą jest prezentacja praktycznych aspektów wykorzystania instrumentów rynku kapitałowego oraz wymiana informacji i doświadczeń między inwestorami a aktualnymi i potencjalnymi emitentami giełdowymi.

 

Jest to wydarzenie o charakterze edukacyjno-promocyjnym, umożliwiające jego uczestnikom zapoznanie się z zagadnieniami inwestowania na rynkach giełdowych, wykorzystania narzędzi rynku kapitałowego (debaty panelowe, wystąpienia i warsztaty kierowane do praktyków). Z drugiej strony, impreza kierowana jest do środowiska biznesu – przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i innych, którzy znajdą tu ofertę szkoleniową oraz łatwo dostępne porady specjalistów w zakresie pozyskiwania kapitału na rozwój swoich projektów.

 

Capital Market Summit

 

Capital Market Summit Doing Business jest inicjatywą otwartą, w której mogą uczestniczyć wszystkie osoby zainteresowane giełdą i spółki związane z rynkami GPW: inwestorzy indywidualni, instytucjonalni, emitenci notowani na Głównym Rynku, NewConnect i Catalyst, potencjalni emitenci, domy maklerskie, Autoryzowani Doradcy, firmy doradcze i partnerskie media. 

 

Dzień Otwarty GPW

 

Zapraszamy  do udziału w Dniu Otwartym Giełdy Papierów Wartościowych organizowanym w ramach programu „Kapitalna Warszawa”. Dzień Otwarty jest trzecim dniem konferencji Capital Market Summit (Study to Practice). 

To inicjatywa skierowana do inwestorów i ich rodzin, a także wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o giełdzie, notowanych na niej instrumentach finansowych i całym rynku kapitałowym. Oprócz dyskusji o inwestowaniu dla początkujących i zaawansowanych inwestorów giełdowych czeka na Państwa wiele atrakcji. Mając świadomość jak ważna jest edukacja w zakresie ekonomii i inwestowania przygotowaliśmy szereg niespodzianek dla dzieci, również tych najmłodszych.

Program Dnia Otwartego odbywać się będzie równolegle w kilku miejscach i salach w siedzibie Giełdy. Przy wejściu od ul. Książęcej na naszych gości czekać będą przewodnicy, którzy wręczą Państwu specjalne mapki z planem sytuacyjnym i oznaczonymi punktami, które warto w tym dniu odwiedzić.

 

Opracowanie:

 

GPW SA