• WallStreet 17 - Konferencja na której nie może Cię zabraknąć!WallStreet 17

 

Już po raz siedemnasty, SII organizuje Konferencję WallStreet, będącą największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w tej części Europy. Tegoroczna konferencja odbędzie się w Karpaczu.

 

W 16 dotychczasowych edycjach Konferencji WallStreet udział wzięło ponad 7 300 osób, 240 spółek notowanych na GPW, przedstawiciele władz państwowych w randze Ministrów Finansów i Skarbu Państwa oraz władze wszystkich kluczowych instytucji i organizacji polskiego rynku kapitałowego (m.in.: GPW, KDPW, KNF, SEG, IDM). Gośćmi byli między innymi: światowej sławy traderzy Joe DiNapoli i Birger Schäfermeier, Aleksander Grad, Zbigniew Jakubas, Stanisław Kluza, Zenon Komar oraz Krzysztof Moska.

 

Tegoroczna edycja WallStreet wzbudzi jeszcze więcej emocji. Tradycyjnie już partnerem organizacyjnym Konferencji są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. W planie Konferencji znajdują się 22 godziny interesujących wykładów o tematyce giełdowej, finansowej i gospodarczej, panele dyskusyjne oraz spotkania z najaktywniejszymi inwestorami giełdowymi.

 

 

 WallStreet

 

 

Wśród zaproszonych osobistości są między innymi: Paweł Tamborski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa, Adam Maciejewski, Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych, Iwona Sroka, Prezes Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych

 

Gościem specjalnym Konferencji będzie Gavin Holmes, który poprowadzi wykład  „Wiedza o rynku, którą smart money przed Tobą ukrywają”. Słuchacze poznają prawdę o manipulacji rynkami i dowiedzą się, jak na nich zarobić poruszając się po śladach jakie zostawi smart money. Ponadto zapoznają się bliżej z metodą Wyckoffa i Volume Spread Analysis, poznają trzy prawa czytania wykresu, które rządzą zachowaniem rynku i nauczą się, że należy uważać na wiadomości – bo wykres nigdy nie kłamie.

 

W programie Konferencji znajdą się również prelekcje na temat algorytmicznego handlu jako nowoczesnej formy zdyscyplinowanego inwestowania, analizy technicznej z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań komputerowych czy sposobów na podniesienie skuteczności sygnałów generowanych na podstawie analizy technicznej. Marek Zuber odpowie na pytanie, czy polska giełda może przetrwać bez OFE a Dariusz Świerk z ForexInstitute.pl jak wygląda najszybsza ścieżka do systematycznych zysków z inwestowania. 

 

Poza zdobywaniem wiedzy, udział w Konferencji będzie także niepowtarzalną okazją do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm i instytucji funkcjonujących na tym rynku, wymiany doświadczeń z osobami z branży i nawiązania nowych znajomości biznesowych. To także szereg imprez towarzyszących - np. Targi Akcjonariat, Forum Akcjonariat, a także imprezy wieczorne i wspólne oglądanie meczu Mołdawia - Polska. Specjalnie dla uczestników konferencji

 

Wszystkie aktualne informacje o konferencji:

 

www.sii.org.pl/ws17

 

Zapraszamy serdecznie już 7 czerwca do Karpacza!