• NewConnect Convention w Warszawie 31 sierpnia 2012NCC

 

 

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zaprasza do udziału w 5 edycji NewConnect Convention/Catalyst Bond Congress,które odbędzie sięw Warszawie 31 sierpnia 2012 r. - w piątą rocznicę utworzenia rynku NewConnect.


Podobnie jak w dotychczasowych edycjach imprezy (2008 w Łodzi, 2009 w Poznaniu, 2010 we Wrocławiu i 2011 w Gdańsku), zapraszamy Państwa do udziału w wielkim wydarzeniu o charakterze edukacyjno-promocyjnym, otwartym zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych uczestników rynku giełdowego.

 

Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez rynku giełdowego, stając się przedsięwzięciem, które co roku spotyka się z ogromnym zainteresowaniem inwestorów, emitentów, autoryzowanych doradców, firm partnerskich, mediów oraz mieszkańców i gości miast, w których je organizujemy.

 

Podczas tegorocznego NewConnect Convention/Catalyst Bond Congress będzie można dowiedzieć się m.in. jak i w co inwestować na rynkach alternatywnych GPW, porozmawiać z ekspertami, odwiedzić stoiska emitentów i autoryzowanych doradców.

 

Tradycyjnie już, wydarzenie będzie miało charakter plenerowy - spotkamy się obok siedziby Giełdy przy ul. Książęcej 4.

 Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

Zapewniamy bezpłatny transport z wielu miast Polski.

 

Więcej informacji na:

 

www.ncconvention.pl