• Reklamofon.plbeztla

Autoryzowany Doradca

 

EBC Solicitors S.A.


 ul. Grzybowska 4 lok. U9B


00-131 Warszawa


telefon: +48 22 419 20 70

Nazwa spółki

 

Reklamofon.pl S.A.

Dziedzina (sektor gospodarki)

 

Telekomunikacja 

Rodzaj oferty (prywatna/publiczna)

    

Prywatna  

Wartość emisji

 

343.564,91 zł

Przewidywany termin debiutu spółki na NewConnect

 

19 czerwca 2012 r.

Liczba emitowanych akcji serii C

 

2.642.807  

Liczba akcji po emisji

 

8.642.807 

WWW

 

www.reklamofon.pl

 

Informacja o spółce

 

źródło: GPW Media

 

Reklamofon.pl S.A. jest właścicielem serwisu Internetowego www.reklamofon.pl, który oferuje możliwość wykonywania darmowych rozmów telefonicznych krajowych i zagranicznych w zamian za oglądanie reklam video. Serwis wystartował w 2009 roku, a w ciągu pierwszych 3 miesięcy od jego uruchomienia skorzystało z niego ponad 300 tys. unikalnych użytkowników.

 

Na bazie doświadczeń zdobytych w ramach działania serwisu spółka zaczęła rozwijać kolejne usługi telekomunikacyjne skierowane dla sektora biznesowego – Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP). Od 2012 roku spółka oferuje m.in. usługę click2call, czyli nawiązanie połączenia telefonicznego z firmą bezpośrednio z jej strony internetowej. Do końca 2012 roku planowane jest uruchomienie pełnego pakietu usług telekomunikacyjnych dla sektora MŚP.

 

Od czerwca 2012 roku spółka posiada także w swojej ofercie możliwość umieszczenia reklamy w sieciach polskich operatorów komórkowych w czasie oczekiwania na połączenia. Usługa nazywa się HaloAds i umożliwia zastąpienie tradycyjnego sygnału oczekiwania na połączenie (beep-beep) reklamą, która odtwarzana jest w czasie trwania oczekiwania na połączenie z osobą, do której dzwonimy.

 

W zakresie podstawowej usługi oferowanej w ramach serwisu Internetowego www.reklamofon.pl, spółka planuje dalszy jej rozwój, a w szczególności uruchomienie możliwości darmowych połączeń na telefony komórkowe. Uzależnione jest to jednak od obniżenia stawek terminacji połączeń w sieciach komórkowych (tzw. MTR) przez UKE (Urząd Komunikacji Elektronicznej), co powinno nastąpić w najbliższym czasie. Alternatywną możliwością uruchomienia połączeń komórkowych jest także uzyskanie umów ryczałtowych na terminację połączeń od operatorów komórkowych – w tym zakresie prowadzone są zaawansowane rozmowy z integratorami usług telekomunikacyjnych.

 

Jak działa serwis Reklamofon.pl?

 

Reklamofon.pl to serwis Internetowy umożliwiający darmowe rozmowy telefoniczne bez potrzeby instalacji żadnego oprogramowania, czy kupowania dodatkowego sprzętu. Użytkownik po prostu wchodzi na stronę www i rozmawia za darmo ze swojego zwyczajnego telefonu domowego lub biurowego z każdym innym dowolnym stacjonarnym numerem krajowym lub zagranicznym.

 

2
 

 

Jak to działa? Użytkownik na stronie www podaje swój numer telefonu oraz numer osoby, z którą chciałby się połączyć i klika „zadzwoń”, po chwili dzwoni jego telefon, odbiera go i automatycznie jest łączony z drugim numerem, który podał. W czasie prowadzenia rozmowy na ekranie komputera użytkownika inicjującego połączenie wyświetlane są reklamy video – korzystanie z Reklamofon.pl to tak jak rozmawianie przez telefon i oglądanie telewizji – z tą różnicą, że naszą reklamę można klikać!


Jak zostać reklamodawcą?

 

Reklamodawca może określić precyzyjnie komu ma wyświetlić się jego reklama wybierając wiek, płeć, lokalizacje oraz obszar zainteresowań konsumenta. Reklama video to jedyna forma przekazu, w ramach której można przekonać konsumenta do danego produktu lub usługi!

 

1

 

Gwarancja dla reklamodawców! Użytkownik prowadząc rozmowę nie może odejść od komputera lub nie oglądać wyświetlanych reklam ponieważ co jakiś czas na ekranie komputera pojawia się „migający zegar”, który odlicza od 10 sekund w dół. Jeżeli w tym czasie użytkownik nie kliknie zegara to jego połączenie jest rozłączane. Tak samo połączenie jest rozłączane jeżeli użytkownik wyłączy komputer, zamknie okno przeglądarki w którym wyświetlane są reklamy, czy stosuje oprogramowanie blokujące wyświetlanie się reklam.


Jak działa reklama HaloAds?

 

HaloAds to pierwszy w Polsce serwis 3rd Person Ring Back Tone Ads (RBT – melodia odgrywania osobie dzwoniącej w oczekiwaniu na odbiór połączenia - Granie na Czekanie, Czasoumilacze itp.). Nośnikami reklamy HaloAds są tzw. FANI, czyli osoby, które udostępniły możliwość zastąpienia reklamą ich sygnału oczekiwania na połączenie. HaloAds to wyjątkowa, intymna komunikacja one2one, w której znajomi umożliwiają reklamodawcom dotarcie do swoich znajomych. HaloAds działają jak rekomendacja dobrego znajomego.

 

3

 

Przewagi technologiczne dla biznesu

 

Istotnym atutem serwisu jest możliwość samodzielnego dodawania reklam przez mniejszych reklamodawców w modelu pre-paid – działa to podobnie jak usługa Google AdWords, w ramach której reklamodawca może z góry zdefiniować budżet kampanii oraz na bieżąco śledzić jej wyniki i aktualny stan tego budżetu. Zasilanie konta reklamodawcy może nastąpić za pomocą Premium SMS, systemu PayPal lub przelewu na rachunek bankowy.

Dla dużych reklamodawców oraz domów mediowych serwis udostępnia wiele zaawansowanych funkcji, m.in.: możliwość podłączenia kodów zewnętrznego adserwera pod wybraną kampanię, szczegółowe statystyki, możliwość targetowania reklamy na podstawie wybranej grupy wiekowej, płci czy miejsca zamieszkania.