• WallStreet: Głos inwestorów jest dzięki nam słyszalnyKonferencja WallStreet jest największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w Europie Środkowo - Wschodniej. W tym roku to ju z16 edycja i tradycyjnie będzie mieć miejsce w stolicy polskich Tatr - Zakopanem. Z roku na rok zwiększa się liczba uczestników, a w tegorocznej edycji udział weźmie ponad 800 osób związanych z rynkiem finansowym.

 

źródło: GPW Media S.A.


Uczestnicy konferencji to przede wszystkim inwestorzy aktywnie inwestujący na rynku kapitałowym, fascynaci rynku papierów wartościowych, praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Udział w Konferencji WallStreet 16 daje możliwość spotkania najbardziej znanych analityków rynku kapitałowego oraz zarządów spółek.

Trzydniowa konferencja WallStreet to przede wszystkim szansa wzięcia udziału w szeregu interesujących i profesjonalnie przygotowanych wykładów i paneli dyskusyjnych, na których będą poruszane istotne kwestie związane z tematyką giełdową, finansową i gospodarczą, ryzykiem inwestycyjnym, psychologią i emocjami w inwestowaniu, tradingiem, analizą fundamentalną i analizą techniczną rynków finansowych, notowaniami, bezpiecznym inwestowaniem czy perspektywami rozwoju.

 

Opracowanie:


GPW Media