• Gwiazda funduszy pojawi się na NewConnectArtur Gromadzki, weteran w zarządzaniu funduszami, który przez 23 lata związany z Capital International, będzie pracował dla Caspar Asset Management.


- Były wiceprezes Capital International Limited, i zarządzający funduszami Capital Group, jednej z największych na świecie firm zarządzających, dołączył w marcu do zespołu zarządzającego Caspar Asset Management - poinformowała firma w komunikacie.

 

Artur Gromadzki w przeszłości zarządzał portfelem wartości 5 mld USD. Z Capital Group odszedł w 2010, po kilu latach słabszych wyników funduszy.

 

- Dołączam do zespołu inwestycyjnego Caspar Asset Management, bo to bardzo dobra, szybko się rozwijająca firma z ogromnymi perspektywami. Spotkałem tu młodych, ambitnych i pełnych energii ludzi o dużym doświadczeniu i wielkiej pasji – tłumaczy.

 

Firma Caspar Asset Management notowana jest na rynku NewConnect. W ostatnim dniu lutego wartość zarządzanych przez firmę aktywów przekraczała 355 mln zł, a z usług firmy korzystało 209 klientów.

 

Opracowanie:


pb.pl