• ECA Auxilium S.A. jako pierwsza spółka z rynku NewConnect przystapiła do programu "10/10 - komunikuj się skutecznie"Program „10 na 10 - komunikuj się skutecznie”  jest autorskim projektem  Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, realizowanym przy współpracy Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Ministerstwa Skarbu Państwa. Głównym celem projektu jest kreowanie wysokich standardów w zakresie komunikacji rynkowej spółek giełdowych z inwestorami indywidualnymi oraz promowanie spółek, które je stosują.

 

10na10   Auxilium

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych opracowało kryteria, których spełnienie świadczy o stosowaniu najwyższych standardów komunikacji z inwestorami indywidualnymi. Ocena prowadzonej przez spółki komunikacji odbywa się za pośrednictwem kwartalnych audytów. Po pozytywnym przejściu dwóch kolejnych audytów, spółka otrzymuje prawo do używania godła promocyjnego programu i otrzymuje miano spółki przyjaznej inwestorom.

ECA Auxilium S.A. jest pierwszą spółką z rynku Newconnect, która przystąpiła do programu „10 na 10 – komunikuj się skutecznie”.

 

ECA Auxilium S.A. to spółka, która powstała w wyniku połączenia dwóch podmiotów audytorskich Auxilium S.A. i ECA Group. Głównym celem Spółki zarządzanej przez Zofię Podhorodecką jest stworzenie pierwszej polskiej międzynarodowej firmy audytorskiej. Obecnie ECA Auxilium S.A. działa w 7 miastach Polski, świadcząc usługi audytorskie, doradztwa podatkowego, księgowe oraz szkoleniowe.

 

Konsekwentnie realizowana przez nas strategia rozwoju, fuzja, a następnie stworzenie Grupy Kapitałowej ECA Auxilium, połączone z szybką reakcją na nowe trendy pojawiające się w branży audytorskiej, mają przełożenie na wyniki finansowe spółki oraz jej perspektywy rozwoju w kolejnych latach – podkreśla Zofia Podhorodecka, Prezes Spółki.

 

Spółka stawia na wzmacnianie współpracy z rynkiem kapitałowym, dlatego też w Grupie znalazł się departament doradztwa giełdowego specjalizujący się w obsłudze emitentów giełdowych, jak również podmiotów, które chcą stać się spółkami publicznymi. Grupa ECA Auxilium kładzie nacisk na obsługę audytorsko-podatkową Jednostek Zainteresowania Publicznego, znaczących spółek z rynku GPW i NewConnect oraz Funduszy Inwestycyjnych. Jak zaznacza Prezes Podhorodecka zarządzana przez nią grupa kapitałowa ECA Auxilium chce być postrzegana jako jeden z filarów polskiego sektora branży audytorskiej, będąc jednocześnie jej liderem. W ocenie Zofii Podhorodeckiej głównymi atutami Spółki jest rzetelność, profesjonalizm i  indywidualne podejście do każdego Klienta, pozwalające na ścisłe dostosowanie usługi do jego potrzeb, a także obsługa Klientów w językach obcych. Grupa firm ECA Auxilium buduje mocną markę nie tylko w kraju, ale również zagranicą, głównie w Czechach i Niemczech, która pozwoli jej znaleźć się w ścisłej  czołówce firm  audytorskich w Polsce.

 

Opracowanie:


Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych